Soru Sorun

Doktora Sorun
Adınız Soyadınız, Telefon Numaranız ve E-Posta adresiniz yayımlanmayacaktır.
Merhaba tabi çıkar. Randevu için 05493474347 arayabilirsiniz.
Aralıklı diş kapatmak için dişlerinizi görmemiz gerekiyor. Hangi işlemin uygun olacağına ancak klinik muayene sonrası karar verebiliriz. Randevu almak isterseniz 02126616979 arayabilirsiniz.
Merhaba, büyük azı dişleri için pek uygun olmamaktadır. Genellikle ön bölge dişler ve küçük boşluklar için alternatif bir tedavidir.
Merhaba, dişinizi görmeden doğru ve tatmin edici bir yanıt vermek mümkün olamaz. Küçükçekmece Cennet metrobüs durağında bulunan diş kliniğimden randevu alıp geldiğinizde diş çürüğünüz ve yapılması gereken tedavi ile sonuçları hakkında size doğru ve detaylı bilgi verme imkan olacaktır. Unutmayın ki diş çürükleri zaman ile mutlaka ilerler. Erken dönemde yapılan çürük tedavileri geç kalınanlara kıyas ile daha estetik ve uzun ömürlü sonuçlar vermektedir. DİŞ HEKİMİ Sertaç Kızılkaya
Merhaba, porselen altında destek olarak kullanılan metal diş etinde morarma ve diş eti çekilmesi için elverişli ortam yaratır. Günümüzde zirkonyum diş kaplamalar ile bu sorunun üstesinden gelmek mümkündür. Doğal görünen estetik zirkonyum diş kaplamalar için bizi arayabilir daha ayrıntılı bilgi için muayene olabilirsiniz.
Hayır muayene olunup kontrol sonrası hekiminiz bilgi verecektir.