Ön diş estetiği ve fiyatları

Konuşurken ve gülerken görünen ön dişlerimizde görülen sorunlar psikolojik ve estetik olarak insanı olumsuz etkilemektedir. Üst çenemizdeki dişler ilk etapta görünen ve dikkat çeken dişlerimizdir. İnsanda ön diş estetiği olması rahat gülümsemenin yanı sıra rahat konuşma, iyi ısırma ve koparma için de oldukça önemlidir.

Ön diş estetiği ile ilgili sıklıkla karşılaşılan sorunları sıralarsak

 

  •     Ön dişlerde renklenme
  •     Ön dişlerde çürük
  •     Ön dişlerde kırık
  •     Ön dişlerde çatlak
  •     Ön dişlerin aralıklı olması
  •     Ön dişlerin eğri olması
  •     Ön dişlerin eksik olması

Gibi sorunlar estetik diş hekimliğinin tedavi ve iyileştirme için çabaladığı işlemlerdir.

Ön diş estetiği için uygulanan tedaviler

Dişlerimizde görülebilen problemler ve bu sorunların ortadan kaldırılması için diş hekimliği biliminde hangi işlemlerin yapıldığına bakalım. Bu konu ile ilgili bilgi ve tecrübelerine güvendiğimiz Sayın Diş Hekimi Sertaç Kızılkaya ile görüştük. Kendisi bize 25 yılı aşan mesleki tecrübeleri ve deneyimi ile son derece faydalı bilgiler verdi.

Diş hekimleri her hasta için değişik tedavi planları yapabilir. Mesela dişlerinde renk değişikliği olan bir kişi için bazen sadece diş beyazlatma yeterli olabilirken diş eğriliği sorunu ile renk problemi birlikte olan bir hasta için belki de diş kaplama işlemi en iyi alternatif olabilmektedir. Bu ve buna benzer sebepler ile kişiye uygulanacak diş estetiği veya diş tedavisi işlemi değişiklik gösterebilmektedir.

Bu sayfada genel hatları ile diş tedavileri ve diş estetiği ile ilgili bilgiler vermeye çalıştık. Kendi ağzınız ve diş yapınıza göre belirlenecek en doğru işlemlerin belirlenebilmesi için diş kliniğimizden ücretsiz muayene randevusu alabilirsiniz. En doğru tedavi yöntemini belirleyebilmemiz için klinikte hekim tarafından dişleriniz ve gerekiyor ise diş röntgeniniz incelenir ve size özel tedavi planınız hazırlanır. 

Ön diş estetiği işlemi için kliniğimizden randevu almak isterseniz 05493474347 whatsapp veya 02126616979 Diş Hekimi Sertaç Kızılkaya için randevu talep edebilirsiniz.  

 

-- 

DİŞ HEKİMİ 

SERTAÇ KIZILKAYA