Ön Diş Estetiği Fiyatları

Estetik görünüm beklentisi günümüzde çoğu insanda artmış durumdadır. İnsanlar özellikle güldüklerinde kendilerini iyi hissetmek isterler. En mutlu anlarında çirkin dişlerini göstermek istemezler. Bunu dışında sosyal hayatlarında belirli bir statüye sahip olduklarını hissettirebilmek için dişlerinde estetiğe çok önem vermeye başladı. Bu beklenti çoğu zaman basit bir ön diş dolgusu ile giderilebilirken bazende ön dişlere estetik kaplama çeşitleri uygulanır.

Estetik Gülüş Tasarımı Uygulamalarımız

Yani zirkonyum kaplama, empress kaplama, lamine yaprak porselen gibi daha yüksek düzeyde estetik sağlanabilen uygulamalarla giderilebiliyor.
Estetik diş hekimliği, dişlerde sadece çürük, kırık gibi sağlıksız dişlere değil, ön diş lekeleri, ön dişlerde çapraşıklık gibi yaygın görülen durumlarda da uygulanabilir. Dişler üzerinde renklenmeler ve lekeler olduğundan da diş beyazlatma veya lamina uygulamalar estetik gülüş tasarımı için istenilen sonucu almamıza yardımcı olmaktadır.

Ön diş estetiği zirkonyum kaplama ile yapılmış bir hastamız. Diş Rengi ve Tasarım:

Hastaların tamamı yapılacak estetik diş uygulamaların renk açısından iddialı ve doğal durmasını isterken aynı zamanda ön diş estetiğinin şekil ve ışık geçirgenliğine de dikkat ediyor.  Sonuç olarak ilerleyen teknoloji ile ön diş estetiği ile ilgili uygulamalarda kullanılan malzemeler artık doğal dişlerde olduğu gibi ışığı da geçirebildiği için en doğal görüntüyü elde edebiliyoruz.

Estetik diş kaplamaların fiyatları ise yapılacak restorasyonun çeşidine, estetik diş kaplama modeline göre, yapılacak diş sayısına göre çeşitlilik gösterebilir. Her diş hekimi asgari ücret tarifesine uymak şartı ile kendi fiyatını belirlemekte serbesttir. Bu yüzden detaylı fiyat bilgilendirmesi için hekiminizle iletişime geçiniz.

İstanbul Gülüş Tasarımı ve Diş Estetiği Fiyatları

Estetik diş fiyatları Türkiye geneline bakıldığında İstanbul ilinde daha uygun fiyatlıdır. Diş laboratuvarlarının yaygın olması ve Avrupa, Almanya, Hollanda, İsviçre gibi yurt dışı hastalara da hizmet verilmesi nedeni ile son derece başarılı çalışmalar yapılmaktadır.

Estetik diş hekimliği fiyat sınıflandırmasında ön diş estetiği fiyatları, laminate veneer fiyatı, zirkonyum diş kaplama fiyatı ve empress kaplama ücretleri farklıdır. Her işlem için farklı teknik ve malzemeler kullanılması diş estetiği fiyatının farklı olmasına neden olur.
2020 yılı diş estik fiyatları Covid-19 nedeni ile önceki yıl seviyesinde tutulmaktadır. 2020 estetik diş yaptırmak isteyenler için bir fırsat yılıdır da diyebiliriz. Zirkonyum diş kaplama yapımı ile ilgili linki takip ettiğinzide zirkonyum fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Sık sorulan sorular bölümüne göz atabilirsiniz. İletişim sayfasından ulaşıp randevu alabilirsiniz. Muayene sonrası size en sağlıklı diş estetiği uygulamaları ve estetik diş fiyatları verilecektir. Tedavi süreniz ve alternatif tedavi planları hakkında da bilgi alacaksınız. Çekilmiş diş röntgeniniz var ise mutlaka yanınızda getiriniz. 

%20 İndirim Kodunuz: 20Co20BA